21 бер. 2019

Вітаємо учасників Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

39 учнів 2-10 класів школи стали учасниками Міжнародного етапу математичного конкурсу "Кенгуру".
20 бер. 2019

Всесвітній День Землі

Презентація виступу екологічної бригади " Екоцівт" для учнів Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст. присвячений Всесвітньому Дню Землі.
6 бер. 2019

Чайна церемонія в 11 класі.

Чайна церемонія як відображення національної естетики в романі Кавабати Ясунарі "Тисяча журавлів". Учні ознайомилися з чайною церемонією, яка має особливе значення для японців - дати людині можливість подумати над життям, очистити душу від буденної метушні. Учні доторкнулися до прекрасного, дотримуючись гармонії в чайній церемонії.
5 бер. 2019

Замовлення підручників 2 клас 2019 рік

Замовлення підручників 2 клас

Брейн-ринг "Цікава мова" у 5 класі

До Міжнародного дня рідної мови у 5 класі відбувся брейн-ринг "Цікава мова"

Диктант у 8 - А класі

До Міжнародного дня рідної мови 8 - А клас написав диктант "Україна в нас одна"
21 лют. 2019

Конкурс у 5 класі "Казкар"

До Міжнародного дня рідної мови у 5 класі відбувся конкурс "Казкар"
19 лют. 2019

Виховна година у 8 - А класі

До Міжнародного дня рідної мови у 8 - А класі проведена виховна година "Мови світу"
19 груд. 2018

День Святого Миколая

19 грудня 2018 р., колектив Голубівської ЗОШ І-ІІІ ст. разом із спонсором ТОВ АП " Придніпровське", привітали учнів початкової школи з Днем Святого Миколая солодкими подарунками.
19 груд. 2018

Даруємо своє тепло дітям

З благодійною виставою учні 11 та 9 класу відвідали дитяче відділення Новомосковської ЦРЛ