26 квіт. 2019

"Чорнобиль - 30 років потому".

Напередодні Дня вшанування жертв Чорнобильської трагедії учні 7 класу переглянули документальний фільм «Чорнобиль – 30 років потому». Захід проводився з метою нагадати та поглибити знання учнів про трагедію на ЧАЕС, розбудити почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховувати глибоку повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього людства.
26 квіт. 2019

Година спілкування з випереджувальним завданням.

26.04.2019 року о 14:20 відбулася година спілкування з учнями 11 класу на тему «Надзвичайні ситуації природного походження». Напередодні учні отримали завдання, які повинні сприяти формуванню в них комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях. Завдяки спілкуванню під час виховної години діти навчились спостерігати, аналізувати, робити висновки та правильно й критично оцінювати свою поведінку в надзвичайній ситуації.
26 квіт. 2019

Презентація книги "Чорнобильська молитва. Хроніка майбутнього".

Після обговорення книги Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва. Хроніка майбутнього» учні 5 класу виразили своє бачення та почуття у вигляді малюнків.
26 квіт. 2019

Виготовлення буклету до Дня Цевільного захисту.

З метою повторення знань дітей з теми надзвичайні ситуації, їх класифікацію та причини виникнення, для того щоб сформувати в учнів поняття про цивільних захист у бібліотеці Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів були виготовленні буклети – пам’ятки «Цивільний захист» для початкової та старшої ланки.

Диктант "Увага! Надзвичайна ситуація" у 8 - Б класі

До Дня ЦЗ та Дня ОП учні 8 - Б класу на уроці української мови разом з вчителем Івановою А.О. написали диктант "Увага! Надзвичайна ситуація"

День ЦЗ

26 квітня в день ЦЗ було відпрацьовано порядок дій при загрозі пожежної тривоги з навчальною евакуацією для всіх учасників освітнього процесу без попередження за сигналом "Увага всім!". Учні прийняли участь у флешмобі та спостерігали за помічником начальника штабу ЦЗ, який продемонстрував застосування порошкового вогнегасника ВП - 5 для гасіння вогнища.
26 квіт. 2019

Виставка малюнків "Щоб не трапилось біди-обережний будь завжди"

До Дня ЦЗ учні 2-Б та 5 класу прийняли участь у шкільній виставці, та намалювали малюнки з надзвичайними ситуаціями.
25 квіт. 2019

"Битва за Чорнобиль"

З метою вшанування жертв Чорнобильської трагедії учні 5 та 8А класу переглянули документальний фільм "Битва за Чорнобиль"
25 квіт. 2019

Дивовижний куточок України

Учні Голубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали дивовижний куточок України Петриківка, який зноходиться поруч з містом Дніпро. Ми завітали всією великою родиною на Миколин хутір!
24 квіт. 2019

Майстер-клас "LEGO@

"Гра по-новому - навчання по-іншому з LEGO" майстер-клас для педагогів відбувся 17 квітня. Учасники ознайомилися з різноманітністю методів та форм роботи з LEGO, застосували творчий підхід у використанні LEGO.