12 бер. 2020

Увага Карантин!

З 12 березня по 24 квітня 2020 року для учнів 1-11 класів оголошено карантин. Навчання відбувається під час карантину в дистанційній формі через сайт нашої школи, розділу ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ та інших засобів ІКТ! Бажаємо успіхів!
13 лют. 2020

Про навчання з 17 лютого 2020 року

Відновлення навчання в закладі з 17 лютого 2020 року. Чекаємо учнів 1-11 класів до школи 17 лютого. Бажаємо успіхів!
3 лют. 2020

Призупинено освітній процес в КЗО "Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Перещепинської міської ради Дніпропетровська області". Ознайомитися з наказом можна за посиланням.

Запроваджено карантин з 04.02. по 13.02.2020 у зв'язку із підвищенням епідемічного порогу захворюваності на ГРВІ.
10 груд. 2019

Всеукраїнський урок права "Права людини" в 11 класі

10 грудня з учнями 11 класу проведено Всеукраїнський урок права "Права людини" на якому діти усвідомили цінність права на життя, на освіту та визначили ті права, без яких людина не може бути щасливою.
4 груд. 2019

Всеукраїнська акція "16 днів проти насилля"

Учні 9-А класу разом з класним керівником Івановою А.О. взяли участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насилля"
11 лист. 2019

Акція "Обійми мене"

Акція до міжнародного дня толерантності
8 лист. 2019

Вікторина "Юні мовознавці"

До Дня української мови та писемності, в 3-А та 3-Б кл. вчитель української мови та літератури Іванова А.О. провела віторину "Юні мовознавці"
8 лист. 2019

ХІХ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Учні та вчителі школи, під керівництвом вчителя української мови та літератури Іванової А.О., приєдналися до написання ХІХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності
7 лист. 2019

Квест "Знай! Шануй! Користуйся!"

До Дня української мови та писемності вчителем української мови та літератури Івановою А.О. між учнями 9-А та 9-Б кл. проведений квест
6 лист. 2019

Майстер-клас "Говори українською!"

До Дня української мови та писемності для учнів 11 класу вчитель української мови та літератури Іванова А.О. провела майстер-клас "Говори українською!"