Історія закладу

12 жовтня 2012 року виповнилося 100 років з дня народження першого Двічі Героя Радянського Союзу Григорія Пантелеймоновича Кравченка.

Розпочалася історія Голубівської  загальноосвітньої школи у далекому 1939 році, коли відвідав своє рідне село Григорій Пантелеймонович Кравченко, після одержання своєї першої зірки Героя Радянського Союзу. На мітингу у його честь, він пообіцяв допомогти у створенні проекту нової школи.  Григорій Пантелеймонович дотримав свого слова, вже у вересні 1939 року почали закладати фундамент нової школи. У травні 1941 року будівництво закінчили, школу повністю підготували до початку занять у вересні 41-го.

Але почалася війна… Під час окупації, школа була понівечена. Знищені меблі, розбите навчальне приладдя, вибиті вікна. У 1943 році німці під час відступу ледве не підірвали саме приміщення школи. Та їм завадив швидкий наступ радянських військ зі сходу.  Лише 1 вересня 1944 року розпочалося навчання для дітей у напівзруйнованих класах. Вже після війни школу відремонтували, а у 1951 році на честь ініціатора побудови школи Г.П. Кравченка Двічі Героя Радянського Союзу був встановлений бюст.

З 60-х років і по наші дні у школі відбулося багато змін. Побудований спортивний зал, побудоване приміщення шкільної їдальні, проведене опалення, насаджено парк, засновано шкільний музей "Бойової та трудової слави".